دانلود پایان نامه آماده

پرسشنامه همدلی با بیماران

پرسشنامه همدلی با بیماران

پرسشنامه همدلی با بیماراندسته: پرسشنامه 
بازدید: 5 بار 
فرمت فایل: docx 
حجم فایل: 21 کیلوبایت 
تعداد صفحات فایل: 6 

پرسشنامه در فرمت ورد و محقق ساخته 84سوال در رابطه با همدلی با بیماران

قیمت فایل فقط 6,532 تومان

خرید

پرسشنامه همدلی با بیماران

      فرمت فایل: WORD (قابل ویرایش )

 

پرسشنامه همدلی ,پرسشنامه همدلی بیماران,دانلود رایگان پرسشنامه,پرسشنامه رایگان,دانلود پرسشنامه,پرسشنامه (همدلی ) ,سایت دانلود رایگان پرسشنامه

پرسشنامه

پرسشنامه همدلی : پرسشنامه همدلی لامونیکا که در دانشگاه اومه آ سوئد برای همدلی با بیماران ساخته شده است شامل 84جمله در ارتباط با همدلی می باشد که 35 مورد از آنها مفهوم منفی داشته و 49 مورد دیگر دارای مفهوم مثبت است.

آزمودنی ها به این آیتم ها به صورت کاملاً درست، درست، تا حدودی درست، غلط، کاملاً غلط پاسخ می دهند. این آیتم ها به ترتیب نمرات 5، 4، 3، 2، 1، 0 می گیرند. هنگام جمع نمرات، جملات منفی هم که بصورت مثبت در نظر گرفته شده است حساب شدند. برای همه آزمودنی ها میانگین 241 و انحراف معیار 71 در نظر گرفته شده است و افراد به سه گروه، با نمره پایین تر از 169، بین 170- 312 و بالای 313 گروه بندی شدند. گروه اول از میزان همدلی کم، گروه دوم از میزان همدلی متوسط و گروه سوم از میزان همدلی بالایی برخوردار خواهند بود. این پرسشنامه در تهران توسط خلیلی تهیه و تنظیم شده است. و تعیین اعتبار و اعتماد پرسشنامه توسط وی در تهران زیر نظر اساتید راهنما، مشاور و افراد متخصص و صاحب نظر در دوران پرستاری تنظیم شده است. ضریب پایایی باز آزمایی این پرسشنامه 86/0 بدست آمده است (ابوالقاسمی و نریمانی، 1384: 28).

روائی پرسشنامه

به منظور روائی پرسشنامه تعدادی از پرسشنامه ها به همراه اهداف و فرضیات تحقیق‌ دربین برخی از اساتید و کارشناسان توزیع گردید که پس از دریافت نقطه نظرات ، در تعدادی از سوالات اصلاحات لازم به عمل آمد و اطمینان حاصل شد که سوالات مطرح شده در پرسشنامه دقیقاً همان خصوصیات مورد نظر محقق را در تحقیق‌ اندازه گیری کرده است .

پایائی پرسشنامه

برای سنجش پایائی پرسشنامه این تحقیق‌ یک پیش آزمون انجام گیرد که در آن 15 نفر از جامعه آماری تحقیق‌ به طور تصادفی انتخاب شده است ، سپس پرسشنامه های مورد نظر از طریق مصاحبه محقق با ایشان تکمیل گردید. پرسش های مورد نظر به کامپیوتر منتقل شده و از طریق نرم افزار آماری spss مورد سنجش قرار گرفت. در پژوهش حاضر محاسبه و86/0 به دست آمد.

عکس بخشی از پرسشنامه

 

مشخصات پرسشنامه

پایایی پایایی و روایی: دارد (فارسی)

نوع فایل نوع فایل:  (word)

پایایی تعداد صفحات:6

منبع منبع: ندارد

تفسیر و توضیحات تفسیر و نمره گذاری: دارد

پایایی گارانتی: دارد ( کیفیت این فایل تضمین شده است درصورت هرگونه مشکل یا نارضایتی احتمالی مبلغ شما بازگردانده می شود)

قیمت فایل فقط 6,532 تومان

خرید

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)