X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

دانلود پایان نامه آماده

جلوگیری از چروک اطراف چشم

جلوگیری از چروک اطراف چشم

با بکار گیری نکات ذیل از چروک اطراف چشم جلوگیری نماییم :

امروزه با مصرف کرم هایی که بر روی آن ها واژه ی ضد پیری درج شده فکر می کنید که به طور کامل مانع چین و چروک پوستتان شدید، غافل از این که چروک اطراف چشم بیش از هرجای دیگر خودنمایی میکند. زیبا شناسی  می گوید: اطراف چشم بیش از هرجای دیگر ، سن شما را نشان میدهد.

۱) استفاده از کرم ضدآفتاب

بطور روزانه از کرم ضد آفتاب با SPFبیش از ۳۰ استفاده کنید . پکار می گوید : قرار گیری در معرض آفتاب باعث چین و چروک اطراف چشم می گردد و کرم ضد آفتاب سبب جلوگیری از ایجاد این چروک ها و چروک اطراف چشم می گردد.

۲) استفاده از عینک های آفتابی مقاوم در برابر اشعه ی UV :

پکار پیشنهاد میکند که علاوه بر کرم ضد آفتاب از عینک های آفتابی نیز استفاده گردد . به گفته ی پکار ، این عینک ها علاوه بر جلوگیری از نور آزار دهنده آفتاب سبب جلوگیری از حالت جمع شدگی چشم در نور شدید که سبب چروک می شود نیز می گردد.

۳) استفاده از کرم مرطوب و سفت کننده ی چشم :

عقیده ی پکار این است که برای پر کردن چروک اطراف چشم و جلوگیری از چروک های جدید از کرم های مرطوب کننده حاوی مواد آبرسان چون هیالورونیک اسید ، عصاره خیار و عسل استفاده شود . چو که آبرسانی سبب سفت شدن سلول ها می گردد.

بکار گیری پپتیدها :

پکار میگوید که پپتید ها زنجیره های کوچک پروتئینی اند ، پوست را جوان تر میکنند . یعنی طبق گفته ی او پپتید ها همانند بوتاکس طبیعی ، کلاژن طبیعی در پوست تولید میکند و موجب تحریک سلول های جدید و محو چروک های صورت می گردد . بطوریکه تشخیص چروک های اطراف چشم سخت می شود.

۵) ماساژ دادن اطراف چشم :

طبق بیانیه ی دیگر پکار : چون اطراف چشم فعال ترین عضلان را داراست زود چروک می شود و پیشنهاد می کند که هر شب به هنگام استعمال کرم دور چشم ، اطراف چشم را آرام ماساژ دهید تا عضلات آن به حالت آرامش در آید.

۶) برای ماساژ و مراقبت از پوست خود وقت بگیرید :

پکار برای سالم و جوان ماندن پوست توصیه می کند که هر ماه یا هر دوماه یک بار به جلسات پاک سازی بروید . چونکه پاکسازی پوست گردش خون را در صورت شما تحریک میکند و در صورتیکه حس ولخرجی دارید هیدرودروم راپیشنهاد میکنم .

منبع : داروخانه اینترنتی

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)